اقتصادی

مشکلات مسکن مهر خرمشهر حل می‌شود

مشکلات مسکن مهر خرمشهر حل می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خوزستان استاندار خوزستان گفت: خرمشهر به گردن کشور حق بزرگی دارد و طبیعتا نباید شاهد وضعیتی باشیم که اکنون خرمشهر با آن مواجه است.

صادق خلیلیان امروز، ۱۸ آذرماه در حاشیه بازدید از خرمشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز از مرز شلمچه و شهر خرمشهر بازدید انجام شد. در مرز شلمچه از ۵۸ شهید دفاع مقدس استقبال کردیم و به پیشواز آن ها رفتیم.

به گزارش تیتروز، وی افزود: امروز همچنین بازدید از مسکن مهر خرمشهر داشتیم. متاسفانه این پروژه مشکلات متعددی داشت. هماهنگی انجام شد تا اداره کل راه و شهرسازی مشکلات این بخش را برطرف کند تا مردم بتوانند سکونت داشته باشند.

استاندار خوزستان عنوان کرد: امروز همچنین از یک محله حاشیه شهر خرمشهر بازدید شد که مشکلات زیادی از نظر شبکه دفع فاضلاب و بحث جمع آوری زباله و… داشت.

خلیلیان عنوان کرد: با شرکت آبفا خوزستان و شهردار منطقه صبحت هایی انجام شد تا به این منطقه رسیدگی شود. البته چند منطقه دیگر نیز در خرمشهر است که چنین مشکلاتی دارند.

وی افزود: خرمشهر به گردن کشور حق بزرگی دارد و طبیعتا نباید شاهد وضعیتی باشیم که اکنون خرمشهر با آن مواجه است.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “مشکلات مسکن مهر خرمشهر حل می‌شود” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا