بین المللی

دیدار امیرعبداللهیان با مراجع عظام تقلید/عکس

دیدار امیرعبداللهیان با مراجع عظام تقلید/عکس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین، وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با حضرات آیات صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، جوادی آملی، نوری همدانی و سبحانی ضمن ابراز خوشنودی از توفیق زیارت حرم حضرت معصومه (س) در ایام ولادت حضرت زینب (س) تصریح کرد، ارتباط وزارت امورخارجه با حوزه علمیه و مراجع عظام همواره مستحکم بوده و ما از رهنمودها و دعای خیر علمای بزرگوار قم همیشه بهره مند بوده ایم و امیدواریم این توفیق از ما سلب نگردد.  

دیدار امیرعبداللهیان با مراجع عظام تقلید/عکس

 امیرعبداللهیان در ادامه نشست های مذکور به تحولات منطقه، اولویت دولت سیزدهم در توسعه و تحکیم مناسبات با همسایگان، تحولات افغانستان و مذاکرات وین اشاره و تاکید کرد،  سیاست ما توسعه روابط با جهان اسلام به ویژه کشورهای همسایه می باشد.  

دیدار امیرعبداللهیان با مراجع عظام تقلید/عکس

وزیر امور خارجه تقویت دیپلماسی دینی در جهان امروز را مهم ارزیابی کرد و تصریح کرد،  حوزه علمیه ظرفیت بالایی در تعامل با موسسات دینی و رهبران فکری جهان دارد و ما در وزارت امور خارجه در حد توان تسهیل‌گر این موضوع خواهیم بود.

دیدار امیرعبداللهیان با مراجع عظام تقلید/عکس

 امیرعبداللهیان ضمن حضور در مرقد مطهر کریمه اهل بیت  و زیارت حرم حضرت معصومه (س) گفت و گوی کوتاهی نیز با آیت الله سعیدی تولیت آستان و امام‌جمعه قم داشت.
 

دیدار امیرعبداللهیان با مراجع عظام تقلید/عکس

۳۱۱۳۱۱

این مطلب با عنوان “دیدار امیرعبداللهیان با مراجع عظام تقلید/عکس” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هشت =

دکمه بازگشت به بالا