عمومی

تغییر شرایط فعلی کشور، تلاش جهادی و شبانه روزی می‌خواهد – تیتروز | خبر جدید

تغییر شرایط فعلی کشور، تلاش جهادی و شبانه روزی می‌خواهد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، مخلص الائمه عصر پنجشنبه در معارفه فرماندار ساوه که در محل فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: شرایط عمومی کشور برای نخبگان و مدیران کشور، شرایط روشنی است و این مسئله مشخص می‌کند از لحاظ اقتصادی و اجتماعی آینده خوبی را می‌توانیم ترسیم کنیم.

وی افزود: مشکلات اقتصادی، تورم و بهره وری پایین مشخص می‌کند دولت سیزدهم در چه شرایطی سکان هدایت کشور را به دست گرفته است و حداقل تا ۱۴۰۳ بخش عمده‌ای از درآمدهای کشور صرف پرداخت چک نایب خواهد شد که در سنوات گذشته کشیده شده و فشار را روی اقتصادی خواهد گذاشت.

استاندار استان مرکزی تصریح کرد: وقتی آینده مطرح می‌شود سه مؤلفه این آینده را شکل می‌دهد؛ وزن گذشته، فشار حال و کشش آینده سه مؤلفه ای هستند که مسیر ما را به سمت آینده تبیین می‌کند و هر حرکتی برای پیشبرد برنامه‌ها و ارتقا سازمان، جامعه و استان با لحاظ این سه مؤلفه صورت می‌گیرد و نمی‌توانند از هیچکدام از آنها جدا بشویم اما باید تدبیر کنیم چگونه آنها را کنار هم بچینیم و از فرصتها استفاده کنیم.

مخلص الائمه گفت: شرایط فعلی کشور، تلاش جهادی و شبانه روزی می‌خواهد؛ می‌طلبد با حرکت و کار شبانه روزی بخشی از دغدغه‌های مردم را رفع کنیم.

وی افزود: در سال‌جاری دولت جدید کانون تمرکزش بحث مقابله با بیماری کرونا و واکسیناسیون بود که به لطف و فضل الهی توفیق عالی و رکورد بین المللی زدیم و در بیکاری ناشی از کرونا نیز حدودی کاهش داشتیم. هرچند شرایط ابتلاء به کرونا شکننده است اما امیدواریم وارد پیک‌های بعدی نشویم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در سال آینده تمرکز و کانون تمرکز رشد اقتصادی است. رشد اقتصادی که برای کشور در نظر گرفته شده در سال ۱۴۰۱ عددی است معادل ۸ درصد که رقم قابل توجهی است، سهم استان از تراز ۸ درصد، ۷.۲ دهم است.

مخلص الائمه گفت: در استانداری مرکزی با اصلاح گستره ساختار بودجه در سال آینده، اختیارات خوبی به استانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی و ادارات کل شهرستان واگذار خواهد شد و به عنوان متولی محوری در استان مرکزی روی ظرفیت شهرستان ساوه حساب باز کرده‌ایم.

وی افزود: ساوه به عنوان قطب اقتصادی استان در کنار مشکلات دارای ظرفیت‌های فراوان صنعتی، اقتصادی و مجاورت با پایتخت است.

این محتوا با عنوان “تغییر شرایط فعلی کشور، تلاش جهادی و شبانه روزی می‌خواهد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا