بین المللی

روسیه: مجبوریم قاطعانه به اقدامات ناتو پاسخ دهیم/ تهدیدات آمریکا را بر نخواهیم تابید

روسیه: مجبوریم قاطعانه به اقدامات ناتو پاسخ دهیم/ تهدیدات آمریکا را بر نخواهیم تابید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

معاون وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه مسکو تهدیدات آمریکا را بر نخواهد تابید، اعلام کرد که «مجبور هستیم قاطعانه به اقدامات ناتو که به دنبال ایجاد پایگاه نظامی در مرزهای خود است، پاسخ دهد».

به گزارش تیتروز، «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه امروز در یک نشست خبری درباره احتمال تکرار وضعیتی که در جریان «بحران کارائیب» در دوران جنگ سرد شکل گرفت، هشدار داد و گفت که مسکو مجبور است قاطعانه به اقدامات ناتو که به دنبال ایجاد پایگاه نظامی در مرزهای خود است، پاسخ دهد.

ریابکوف افزود: وضعیت برای ما واقعا بدتر شده است، زیرا رقبا و مخالفان ما تعهداتی را که قبلا در قبال ما داشته‌اند، آشکارا نقض کرده‌ و در نزدیکی مرزهای ما فعالیت‎های نظامی انجام می‎دهند.

به گزارش شبکه خبری روسیا الیوم، معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد که روسیه لازم می‌داند «تهدید نظامی» ناتو را از مرزهای خود دور کند.

وی با بیان اینکه روسیه مجبور است قاطعانه به اقدامات آمریکا و ناتو در نزدیکی مرزهای خود پاسخ دهد، خاطرنشان کرد: «در اینجا هیچ عنصر تهدیدی وجود ندارد، فقط هشدار وجود دارد».

معاون وزیر خارجه روسیه همچنین اظهار کرد که مسکو باج‌خواهی و تهدیدات ایالات متحده آمریکا را بر نخواهد تابید.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “روسیه: مجبوریم قاطعانه به اقدامات ناتو پاسخ دهیم/ تهدیدات آمریکا را بر نخواهیم تابید” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + بیست =

دکمه بازگشت به بالا