حوادث

تردد روان در محورهای شمالی/ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین/ بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی ۵ استان

تردد روان در محورهای شمالی/ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین/ بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی ۵ استان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تردد روان در محورهای شمالی/ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین/ بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی ۵ استان

تردد در محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است.


به گزارش ایلنا، مرکز مدیرت راه‌های کشور در اطلاعیه‌ای آخرین وضعیت راه‌های کشور را اعلام کرد. در این اطلاعیه درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی آمده است: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است. 


براساس این اطلاعیه درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها ترافیک در آزادراه کرج – قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری، در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس و محور شهریار – تهران محدوده شهرقدس سنگین است. 


در این اطلاعیه درباره آخرین وضعیت جوی راه‌ها آمده است: در برخی از محورهای استان‌های کردستان و آذربایجان غربی شاهد بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان‌های کرمانشاه، آذربایجان شرقی و اردبیل شاهد بارش باران هستیم.


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “تردد روان در محورهای شمالی/ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین/ بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی ۵ استان” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا