اجتماعی

 واکسن اسپایکوژن تاییدیه‌های لازم را داراست

 واکسن اسپایکوژن تاییدیه‌های لازم را داراست” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

 واکسن اسپایکوژن تاییدیه‌های لازم را داراست

رییس مرکز مدیریت بیماریهای وزارت بهداشت ضمن تکذیب خبری مبنی بر تقلبی بودن واکسن اسپایکوژن گفت: این واکسن تاییدیه های لازم را داراست.


 به گزارش ایلنا به نقل از وبدا، محمد مهدی گویا  تاکید کرد: واکسنی که مورد تایید وزارت بهداشت قرار می‌گیرد، باید فرآیندهای متعددی را طی کند. بعد از طی فرآیندها، سلامت، اثربخشی و عوارض واکسن  در کمیته‌های متعددی  مورد بررسی قرار می‌گیرد و نهایتا بعد طی این فرایندها،  سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت اعلام می‌کند که این واکسن می‌تواند مورد استفاده در سطح کشور قرار گیرد و تعیین می‌کند که چه کسانی می‌توانند از این واکسن استفاده کنند.

 

گویا خاطرنشان کرد:  بعد از این که واکسن این تاییدیه را گرفت مورد تایید سازمان جهانی بهداشت هم قرار می‌گیرد.  

 

رییس مرکز مدیریت بیماریهای وزارت بهداشت تصریح کرد: آنچه در مورد واکسن اسپایکوژن عنوان شده به هیچ عنوان صحت ندارد و کذب محض است.

 

گویا افزود: این واکسن تاییدیه‌های لازم را کسب کرده، در سطح کشور توزیع شده و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

وی گفت: از مردم عزیز کشورمان تقاضا می‌کنم به هیچ مطلبی در مورد واکسن، به جز آنچه از طرف وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو اعلام می‌شود توجه نکنند و این موضوع هم قابل تعقیب حقوفی خواهد بود.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “ واکسن اسپایکوژن تاییدیه‌های لازم را داراست” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا