ورزشی

نمره ضعیف برای نقل و انتقالات یحیی/عکس

نمره ضعیف برای نقل و انتقالات یحیی/عکس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی علی نعمتی، علیرضا ابراهیمی، رضا اسدی، رضا دهقانی، حامد پاکدل و دو بازیکن تاجیکستانی را به خدمت گرفت که از این جمع فعلا فقط علی نعمتی نمره قبولی گرفته و بقیه نفرات شرایط خوبی ندارند.

رضا دهقانی که پیش از پایان نقل و انتقالات قراردادش را فسخ کرد و راهی تراکتور شد، دو خرید تاجیکستانی به خاطر بسته بودن پنجره هنوز فرصت بازی پیدا نکرده‌اند و رضا اسدی، علیرضا ابراهیمی و حامد پاکدل هم نیمکت‌نشین هستند. در بازی روز گذشته مقابل هوادار هم پاکدل و اسدی برای تغییر نتیجه وارد زمین شدند که نتوانستند موثر ظاهر شوند.

پاکدل که فصل قبل در آلومینیوم عملکرد خوبی داشت ابتدای فصل پرسپولیسی شد ولی تا به امروز فقط یک گل شده و نیمکت‌نشین بوده است. اسدی هم پس از چند بازی پرانتقاد در چند هفته اخیر نیمکت‌نشین شده و ابراهیمی م مثل پاکدل شرایط خوبی ندارد.

نمره ضعیف برای نقل و انتقالات یحیی/عکس

۲۵۸ ۲۵۱

این مقاله با عنوان “نمره ضعیف برای نقل و انتقالات یحیی/عکس” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا