حوادث

تبریک سرلشکر موسوی به سردار اشتری

تبریک سرلشکر موسوی به سردار اشتری” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

فرمانده کل ارتش تصویب طرح جامع ساختار و سازمان جدید فرماندهی کل انتظامی کشور را به سردار سرتیپ اشتری تبریک گفت.

به گزارش تیتروز به نقل از ارتش متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند سردار سرتیپ حسین اشتری

فرمانده محترم کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی فرمانده معظم کل قوا ( مدظله العالی)  برای مجموعه غیور و ایثارگر انتظامی با پیشینه و سابقه درخشانی که در طول تاریخ شکل گیری خود داشته، محصول خدمات و جانفشانی های سترگ و مثال زدنی در حفظ امنیت و خدمت به مردم بوده و نشانگر ظرفیت های بالای آن سازمان واشراف و عنایت ویژه امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) به تحولات مورد نیاز، متعالی و رو به جلوست.

ابلاغ این ساختار رخدادی مهم و سرآغازی دیگر برای توسعه امنیت و خدمت‌رسانی گسترده‌تر به مردم شریف بوده و به عنوان نقطه عطف و برگ زرینی در تاریخ پرافتخار همرزمان عزیز در فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران  خواهد شد.

اینجانب ضمن تبریک تدبیر ارزشمند رهبر  معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا، توفیق روزافزون جنابعالی و همه همکاران خدومتان را در  فرماندهی کل انتظامی، تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) از درگاه الهی خواستارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

 

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “تبریک سرلشکر موسوی به سردار اشتری” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 9 =

دکمه بازگشت به بالا