استان ها

پیام تبریک سرپرست منطقه آزاد کیش به مناسبت روز پرستار

پیام تبریک سرپرست منطقه آزاد کیش به مناسبت روز پرستار” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : محمدرضا لواسانی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، فرا رسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را فرصت مغتنمی برای نیکو داشت خدمات ارزشمند کادر درمان که گام های موثری در راستای حفظ و ارتقاء سلامت جامعه برداشتند؛ پیام تبریکی صادر کرد:

در پیام تبریک محمدرضا لواسانی به مناسب فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار آمده است:

با نام و یاد خدای مهربان

فرا رسیدن نوزدهم آذر ولادت باسعادت بانوی نور و ایثار، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار تجلی گر شان و منزلت واقعی پرستار و برافروختن نور حیات بیمار، پرچمدار این رسالت خطیر هستند.

به درستی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، با اعطای عنوان “شهدای سلامت که صفت و مزد بزرگ و برازنده از جان گذشتگان در گذشته؛ در وادی سلامت می‌باشد” حقیقتا، حق مطلب را ادا فرمودند.

درود میفرستم به روح بلند شهدای پرستار و اراده والای آنان که جان بر کف بر بالین بیمار شبانه روز ایستاده اند و در راه تندرستیش کوشیدند.

پرستاران جهادگران بی بدیل خط مقدم مقابله با ویروس کرونا در سطح کشور از جمله جزیره کیش با تلاشی خستگی ناپذیر همراه پزشکان فداکار برای حفظ سلامت جامعه نقش مهمی ایفا می کنند.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش‌های مجدانه و اهتمام سخت‌کوشانه پرستارانی که به نظام سلامت، معنا و مفهوم واقعی می‌بخشند، فرا رسیدن نوزدهم آذر ولادت باسعادت بانوی نور و ایثار، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه شریف پرستاری کشور و جزیره کیش شادباش می‌گویم.

از خداوند منان صمیمانه توفیق خدمت، سلامت، سعادت و موفقیت های روز افزون تلاشگران عرصه سلامت را آرزومندم.

محمدرضا لواسانی

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش

۴۸

این خبر با عنوان “پیام تبریک سرپرست منطقه آزاد کیش به مناسبت روز پرستار” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا