استان ها

شرایط لرستان به شدت ما را رنج می‌دهد

شرایط لرستان به شدت ما را رنج می‌دهد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/لرستان رئیس‌جمهور گفت: شرایط لرستان به شدت ما را رنج می‌دهد.

سید ابراهیم رئیسی امروز ۱۹ آذرماه در بدو ورود به فرودگاه خرم‌آباد با تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب (س)، اظهار کرد: یاد شهدای عالی‌قدر لرستان به‌ویژه ۶۳۰۰ شهید دفاع مقدس، شهدای پرستار و خدمت به مردم را گرامی می‌داریم؛ خانواده‌های معظم ایثارگران و آزاده و همه ‌کسانی که در این استان در جبهه‌های دفاع مقدس مردانه در مقابل دشمن ایستادگی کردند و پشتیبانی جدی برای جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بودند.

وی تصریح کرد: توفیقی برای بنده و همکارانم حاصل شد که امروز در جمع مدیران و مردم لرستان باشیم؛ البته شرایط کرونایی مانع می‌شود که بتوانیم در اجتماعات مردمی شرکت کنیم اما دوست می‌داشتم که در شهرهای مختلف استان در بین مردم باصفا، باوفا، ولایتمدار، مخلص این استان حضور پیدا می‌کردم لیکن این شرایط اجازه نمی‌دهد که اجتماعات آن‌چنانی که باید باشد.

رئیس‌جمهور بیان کرد: لذا در جلساتی همچون شورای اداری استان، نمایندگان اقشار حضور خواهم یافت و همچنین به برخی واحدهای نیمه‌صنعتی که متأسفانه در لرستان؛ علیرغم اینکه ظرفیت‌های زیرساختی خوبی دارند اما نیمه‌تعطیل هستند، سرکشی می کنیم.

رئیسی خاطرنشان کرد: پسران و دختران تحصیل‌کرده‌ای در لرستان داریم که از بیکاری رنج می‌برند و این ظرفیت‌های آب، خاک، کشاورزی، معدن، گردشگری در استان وجود دارد اما متاسفانه بیکار در این استان فراروان است.

وی تاکید کرد: براین اساس، محور برنامه ما در لرستان این است که موانع و مشکلات را بررسی کنیم و آنچه که می‌شود در استان تصمیم‌گیری شود و آنچه هم که لازم است در تهران پیگیری شود تا بتوانیم از رنج بیکاری و بی‌شغلی لرستان بکاهیم و ظرفیت‌هایی که در لرستان وجود دارد به‌کار گرفته و احیا شود.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “شرایط لرستان به شدت ما را رنج می‌دهد” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا