ورزشی

واکنش سرمربی تیم ملی به اعتراض مربیان به برنامه لیگ

واکنش سرمربی تیم ملی به اعتراض مربیان به برنامه لیگ” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بهروز عطایی در پاسخ به سوالی در خصوص نارضایتی مربیان و بازیکنان لیگ برتر والیبال به خاطر طولانی شدن لیگ و اتمام مسابقات پس از عید گفت: از سال ۹۰ که خویلو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال شد تا به امروز، رقابتهای لیگ تا قبل از عید تمام می شد. فکر می کنم این برنامه ولاسکو بود، بعد از ولاسکو هم کواچ، لوزانو، کولاکوویچ هم با همین رویه کار می کردند. فکر می کنم اگر قرار به تغییرات بود، باید این ۱۰ سال اتفاق می افتاد، اما هیچ کسی اعتراضی هم نکرد، چطور می شود که حالا این موضوع مطرح می شود؟ البته که فدراسیون امسال هم همین روند را انجام می دهد. اگر قرار به تغییر باشد، سالهای آینده باید برای این کار طراحی و برنامه ریزی شود.

برای خواندن مشروح این مصاحبه اینجا را کلیک کنید.

۲۵۸ ۲۵۱

این نوشته با عنوان “واکنش سرمربی تیم ملی به اعتراض مربیان به برنامه لیگ” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 10 =

دکمه بازگشت به بالا