حوادث

آمادگی اورژانس در طرح زمستانه/ استفاده اورژانس از سیستم موقعیت یاب

آمادگی اورژانس در طرح زمستانه/ استفاده اورژانس از سیستم موقعیت یاب” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سرپرست مرکز اورژانس تهران از آمادگی این سازمان برای طرح زمستانه اورژانس خبر داد.

دکتر یحیی صالح طبری در گفت‌وگو با تیتروز، درباره برنامه‌های اورژانس برای شش ماهه دوم سال اظهار کرد: در حال حاضر تمام پایگاه‌های جاده‌ای کوهستانی و برفگیر، مجهز هستند و آمادگی لازم را برای طرح زمستانه دارند. با تمام توانی که داریم برای خدمت رسانی به مردم در طرح زمستانه حاضر هستیم و امیدواریم بتوانیم خدمات مناسبی را به هموطنانمان ارائه کنیم. 

وی ادامه داد: برای شش ماهه دوم سال اولین کار تزریق نیرو به پایگاه‌های اورژانس است چرا که طی ماه های آینده که به عید نوروز نزدیک می شویم تهران شلوغ تری را خواهیم داشت. اگر تزریق واکسن به بیش از ۸۰ درصد برسد و بتوانیم تا حدی به روزهای عادی بازگردیم، شاید نوروز شلوغ تری را نیز در تهران تجربه کنیم. اگر عید تهران شلوغ باشد شاهد افزایش مأموریت‌های اورژانس نیز خواهیم بود. 

افزایش عملیات‌های اورژانس با لغو ممنوعیت تردد شبانه تصادفات

سرپرست مرکز اورژانس تهران، گفت: با لغو ممنوعیت تردد شبانه تصادفات و در نتیجه آن عملیات اورژانس در شب افزایش پیدا کرد؛ به دنبال هر شلوغی ماموریت‌های اورژانس نیز افزایش پیدا می‌کند. 

وی با اشاره به اینکه اکثر مددجویان حین تماس با اورژانس دچار اضطراب هستند، گفت: راه اندازی سیستم موقعیت یاب اورژانس در این موارد کمک بسیاری می کند. زمانی که فردی با اورژانس تماس می گیرد آنقدر مضطرب است که گاهی آدرس خانه خود را فراموش می کند. در این موارد سیستم موقعیت یاب اورژانس می تواند جان یک فرد را نجات دهد. زمانی که فرد هیچ تمرکزی ندارد و ممکن است اسم خود را هم فراموش کند لوکیشن به ما کمک می کند. در حال حاضر تقریبا بالای ۸۰ درصد آدرس ها برای ما ارسال می شود و می توانیم بدون آدرس هم بالای سر بیمار برویم.  

انتهای پیام 

این مطلب با عنوان “آمادگی اورژانس در طرح زمستانه/ استفاده اورژانس از سیستم موقعیت یاب” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا