فناوری

برنامه‌ریزی جدید متا برای تعویق بازگشت به کار کارمندان – تیتروز | خبر جدید

برنامه‌ریزی جدید متا برای تعویق بازگشت به کار کارمندان – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از رویترز، متا اعلام کرده به کارمندانش فرصت می‌دهد تا بازگشت برنامه‌ریزی شده خود را سه تا پنج ماه به تعویق بیاندازند. هدف از این کار انعطاف پذیری در برنامه‌ریزی برای بازگشت به شرایط کاری عادی است.

متا که قبلاً با نام فیس‌بوک شناخته می‌شد، گفته که به برنامه‌های قبلی خود نیز پایبند خواهد بود و کارمندانی که می‌توانند از راه دور کار کنند قادر خواهند بود برای دورکاری تمام وقت درخواست ارائه کنند.

ژانل گیل، معاون ارشد شرکت متا در این مورد گفته است: ما می‌دانیم که برخی از کارمندان کاملاً آماده بازگشت به سر کار نیستند. ما همچنان به ارائه گزینه‌های مختلف برای انتخاب بهترین گزینه ادامه می‌دهیم تا کارمندان ما بتوانند تصمیمات آگاهانه‌ای در مورد نحوه بازگشت به محل کار خود بگیرند.

این تصمیم متا در زمانی اتخاذ می‌شود که بسیاری از شرکت‌ها در ایالات متحده تاریخ بازگشایی دفاتر خود را به دلیل نگرانی در مورد گسترش سریع نوع جدبد ویروس کرونا موسوم به اومیکرون به تعویق می‌اندازند. شرکت آلفابت هفته گذشته به‌دلیل نگرانی‌های فزاینده در مورد سویه اومیکرون و برخی مقاومت‌ها در برابر برنامه واکسیناسیون‌های اجباری شرکت، برنامه بازگشت کارکنان به دفتر خود در ماه ژانویه را به‌طور نامحدود به تعویق انداخت.

متا هم در بیانیه خود گفت که وضعیت سویه اومیکرون از نزدیک تحت نظر دارد. این شرکت در حال حاضر تمام کارکنان آمریکایی خود را که به دفاتر کارشان می‌آیند ملزم می‌کند تا علیه ویروس کرونا واکسینه شوند.

این محتوا با عنوان “برنامه‌ریزی جدید متا برای تعویق بازگشت به کار کارمندان – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یک =

دکمه بازگشت به بالا