بین المللی

رایزنی وزیر خارجه آمریکا با وزیر جنگ اسرائیل درباره مسائل منطقه‌ای و امنیتی

رایزنی وزیر خارجه آمریکا با وزیر جنگ اسرائیل درباره مسائل منطقه‌ای و امنیتی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واشنگتن دیدار و درباره مهم‌ترین چالش‌های منطقه و جهان گفتگو کرد.

به گزارش تیتروز، به نقل از روسیا الیوم، آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا در توییتی نوشت، در دیدار با بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی چالش های منطقه ای و بهبود زندگی فلسطینی ها و صهیونیست ها را بررسی کرده است.

ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا هم اعلام کرد: آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه، با بنی گانتس دیدار و درباره طیف وسیعی از مسائل منطقه‌ای و امنیتی گفتگو کردند.

وی افزود: بلینکن در این دیدار بار دیگرموضع دولت را مبنی بر این که اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها شایسته زندگی در امنیت و برخورداری از معیارهای برابر آزادی، رفاه و دموکراسی هستند، تکرار کرد.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “رایزنی وزیر خارجه آمریکا با وزیر جنگ اسرائیل درباره مسائل منطقه‌ای و امنیتی” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا