فرهنگ و هنر

۱۶ آذر روز بصیرت دانشجو است

۱۶ آذر روز بصیرت دانشجو است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بروجن، حجت‌الاسلام سیدمحمد احمدی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن اظهار کرد: ۱۶ آذر روز بصیرت دانشجو بوده و بصیرت به این معنی که دانشجو درک کند دشمن او چه کسی است. جایگاه دانشجو و فراگیری علم از نگاه دینی و قرآنی بسیار رفیع بوده و توجه به تزکیه نفس و تقوی الهی در کنار فراگیری علم نقش مهم و ارزشمندی دارد.

امام جمعه شهرستان بروجن استکبارستیزی و استکبارشناسی را از دیگر موهبت‌های دانشجوبودن دانست و افزود: دانشجویان با رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی در مبارزه با آمریکا در جریان انقلاب اسلامی تا به امروز این نقش استکبارستیزی را در اختیار دارند و باید به این نقش افتخار کنند.(بیشتر بخوانید)

نقش مؤثر جنبش دانشجویی در پیشبرد اهداف کشور

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این واحد دانشگاهی در یک سال گذشته با تشریح نقش مؤثر جنبش دانشجویی در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی، دانشجویان را الگوی خودباوری و نیروی محرکه روبه‌جلو بین اقشار دیگر جامعه عنوان کرد.

بابک کیوانی گفت: جذب حداکثری دانشجو یکی از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن در سال تحصیلی جاری و سال‌های آتی است.

۱۶ آذر روز بصیرت دانشجو است

به گزارش آنا در ادامه این مراسم از برگزیدگان علمی گروه‌های آموزشی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این مطلب با عنوان “۱۶ آذر روز بصیرت دانشجو است” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 3 =

دکمه بازگشت به بالا