اجتماعی

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان قائم(عج) مشهد

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان قائم(عج) مشهد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان قائم(عج) مشهد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب(س) با حضور در مرکز آموزشی پژوهشی درمانی قائم(عج)؛ از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از خدمات پرستاران در ارائه خدمت رسانی به بیماران قدردانی کرد.


به گزارش ایلنا به نقل از وبدا، «بهرام عین اللهی»، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از معاونین و مدیران این دانشگاه با حضور در بخش های بستری و اورژانس بیمارستان قائم (عج) ضمن قدردانی از مدافعان سلامت در خدمات رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی، به ویژه در دوران همه گیری ویروس کرونا، با اهدای شاخه های گل، روز پرستار را به کادر پزشکی و پرستاری این مرکز درمانی تبریک گفت. 


وزیر بهداشت همچنین با حضور بر بالین بیماران بستری در این مرکز درمانی، در جریان روند خدمات رسانی به بیماران قرار گرفت.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان قائم(عج) مشهد” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا