اقتصادی

وزیر کار در درود: سفرهای استانی رئیس جمهور با هدف تکمیل طرح‌های نیمه تمام است- اخبار لرستان – اخبار استانها تیتروز

وزیر کار در درود: سفرهای استانی رئیس جمهور با هدف تکمیل طرح‌های نیمه تمام است- اخبار لرستان – اخبار استانها تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار تیتروز ازدورود، حجت‌الله عبدالملکی ظهر امروز در سفر به شهرستان دورود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سفرهای استانی رئیس جمهور در دور نخست با هدف تکمیل طرح های نیمه تمام و تزریق اعتبار برای طرح های متوقف شده است.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بیان کرد: پیش از سفر مطالعات گسترده‌ای با همکاری مسئولان محلی و رده‌های ملی صورت گرفته است، در همین راستا مصوبات و طرح‌هایی به عنوان اولویت مشخص شده‌اند.

عبدالملکی افزود: بنده به نمایندگی از دولت در شهرستان دورود حاضر شده و از چندین طرح نیمه تمام بازدید کردم ضمن گفت‌و‌گو با مسئولان میزان اعتبار مورد نیاز و زمان تکمیل طرح بررسی شد. امیدواریم که جلسه شورای اداری استان که مسئله مصوبات با حضور رئیس جمهور مطرح می‌شود، سر آغازی بر سرعت گرفتن این طرح‌ها باشد.

وی گفت: با سرعت گرفتن این طرح‌ها رونق قابل ملاحظه‌ای در بحث اشتغال صورت خواهد گرفت اما این رونق در سطح مورد نیاز منطقه نیست ولی حرکت مناسبی خواهد بود.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به مسئله بیکاری در لرستان تصریح کرد: این مسئله در لرستان بسیار جدی است و رئیس جمهور پیش از حضور در شهرستان این مسئله را به بنده گوشزد کردند که باید درخصوص مسئله اشتغال لرستان اتفاقات ویژه‌ای صورت گیرد.

عبدالملکی با اشاره به ظرفیت‌های ویژه لرستان برای اشتغال‌زایی عنوان کرد: به لطف خدا ظرفیت های بسیار خوبی وجود دارد هرچند با واحدهای صنعتی تعطیل موجه هستیم که این خود به عنوان فرصت خوبی به شمار می رود چرا که راه‌اندازی مجدد این واحدها اعتبار چندانی نیاز ندارد.

انتهای پیام/ی

این خبر با عنوان “وزیر کار در درود: سفرهای استانی رئیس جمهور با هدف تکمیل طرح‌های نیمه تمام است- اخبار لرستان – اخبار استانها تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا