حوادث

جزئیات قتلِ دختر جوان در خیابان کمالی تهران/ اقدام به اغفال دختران توسط خواهر و برادر

جزئیات قتلِ دختر جوان در خیابان کمالی تهران/ اقدام به اغفال دختران توسط خواهر و برادر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

جزئیات قتلِ دختر جوان در خیابان کمالی تهران/ اقدام به اغفال دختران توسط خواهر و برادر

جزئیات قتل دختر جوان در خیابان کمالی از زبان رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت درباره وقوع جنایت در خانه‌ای در خیابان کمالی تهران گفت: یک گروهی را گرفتیم که متشکل از خواهر و برادر بوده‌اند.در وهله اول با ظن اینکه دخترها را اغفال می‌کردند ورود کردیم و بعد از ورود به پرونده نیز متوجه شدیم که این خواهر و برادر اقدام به اغفال دختران می‌کردند.


رییس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: متاسفانه این خانم با اغفال دختران را به منزل می‌برده و بعد از تجاوز توسط برادرش اقدام به دزدیدن وسایل آن‌ها می‌کردند.


وی افزود: متاسفانه یکی از این افراد را به قتل رسانده‌ بودند و جسد او را در اتاقی در داخل یک کیسه پلاستیک مخفی کرده بودند.


وی ادامه داد: در ادامه بازرسی‌ها همکارانم دختر دیگری را برهنه در داخل کمد اتاق پیدا کرده بودند.


به گفته رییس پلیس تهران بزرگ احتمالا افراد دیگری نیز در این پرونده مورد تعرض قرار گرفته باشند که هنوز مشخص نیست.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “جزئیات قتلِ دختر جوان در خیابان کمالی تهران/ اقدام به اغفال دختران توسط خواهر و برادر” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا