استان ها

دانشجویان باید خود و جامعه را برای رسیدن به تمدن اسلامی آماده کنند

دانشجویان باید خود و جامعه را برای رسیدن به تمدن اسلامی آماده کنند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از کاشمر، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کاشمر مراسم بزرگداشت روز دانشجو و میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار در این واحد برگزار شد.(بیشتر بخوانید)

در این مراسم که با استقبال دانشجویان این واحد مواجه شد، مسئولان دانشگاه و برخی از مسئولان شهرستان ازجمله عباس صفایی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه کاشمر، حجت‌الاسلام محمد ایوبی دبیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد این شهرستان و حجت‌الاسلام جواد نیک‏بین نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل‌‏آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

دانشجویان باید خود و جامعه را برای رسیدن به تمدن اسلامی آماده کنند

سیدمحمدجواد موسوی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر روز دانشجو و میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت و سپس با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: دانشجویان به عنوان اصلی‌‏ترین نیروی محرکه جامعه و آینده‌‏سازان کشور باید با مطالبه‏‌گری در راستای تحقق آرمان‌‏ها و اصول انقلاب اسلامی و تلاش برای تبیین منویات رهبری، خود و جامعه را برای رسیدن به تمدن اسلامی آماده کنند.

عباس صفایی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه کاشمر هم با تبریک مناسبت ایام به دانشجویان و حضار در تأیید و تکمیل سخنان سیدمحمدجواد موسوی مختصراً به نقش دانشجویان در تبیین بیانیه گام دوم پرداخت.

دانشجویان باید خود و جامعه را برای رسیدن به تمدن اسلامی آماده کنند

در این مراسم زوج هنری امید و مجید قادریان و گروه سرود نغمه رضوان برنامه‌‏های شاد و زیبایی را اجرا کردند.

شفافیت باید در تمام ارکان حکومت تحقق یابد

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل‌‏آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی هم در سخنان خود روز دانشجو و میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت و سپس به موضوع شفافیت پرداخت و بیان کرد: شفافیت باید در تمام ارکان حکومت تحقق یابد.

دانشجویان باید خود و جامعه را برای رسیدن به تمدن اسلامی آماده کنند

حجت‌الاسلام جواد نیک‏بین اضافه کرد: بعضی از نمایندگان که با موضوع شفافیت مخالف هستند، دلایل منطقی برای مخالفت خود عنوان می‏‌کنند؛ اما اگر شفافیت جز در برخی مسایل امنیتی و نظامی در سایر امور جامعه تحقق یابد بسیاری از مشکلات و انحرافات برطرف خواهد شد.

به گزارش آنا، در پایان مراسم دانشجویان نخبه واحد کاشمر، همچنین منتخبان گروه پرستاری و مدافعان سلامت با اهدای هدایایی مورد تشویق قرار گرفتند و به قید قرعه به تعدادی از حاضران هدایایی تقدیم شد.

دانشجویان باید خود و جامعه را برای رسیدن به تمدن اسلامی آماده کنند

انتهای پیام/۴۱۰۳/

این نوشته با عنوان “دانشجویان باید خود و جامعه را برای رسیدن به تمدن اسلامی آماده کنند” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا