ورزشی

تراکم جمعیت در جایگاه ویژه استادیوم دستگردی/ فریادهای رضاوند بر سر آبی‌ها!

تراکم جمعیت در جایگاه ویژه استادیوم دستگردی/ فریادهای رضاوند بر سر آبی‌ها!” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر، ۲ تیم استقلال و پیکان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با پیروزی ۳ بر صفر آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید.

این بازی در حالی برگزار شد که در جایگاه ویژه ورزشگاه دستگردی افراد زیادی حضور داشتند و به نوعی فاصله‌های اجتماعی در این جایگاه رعایت نشده بود.

آرش رضاوند با حضور روی سکوها، نسبت به فرصت‌سوزی برخی بازیکنان استقلال اعتراض داشت و فریادهای این بازیکن در دقایقی از بازی قابل توجه بود.

پس از گل محمد دانشگر در دقیقه ۷۳، این بازیکن با رفتن به گوشه زمین خوشحالی منحصر به فرد خود را اجرا کرد.

استقلالی‌ها در دقایق پایانی بازی سعی داشتند جو بازی را مدیریت کنند تا نتیجه بازی حفظ شود.

ارسلان مطهری در دقیقه ۸۴ موفق شد برای استقلال گلزنی کند. همزمان با خوشحالی منحصر به فرد مطهری، بهزاد غلامپور به حلقه خوشحالی بازیکنان استقلال پیوست و به سمت آن‌ها پرید.

با سوت داور به نشانه پایان بازی، شور و شوق خاصی جمع آبی‌پوشان پایتخت را فرا گرفت و بازیکنان استقلال با خوشحالی زمین مسابقه را ترک کردند.

این نوشته با عنوان “تراکم جمعیت در جایگاه ویژه استادیوم دستگردی/ فریادهای رضاوند بر سر آبی‌ها!” در وب سایت www.shafaf.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا