ورزشی

یکی از نامه‌ها جعلی بوده است!

یکی از نامه‌ها جعلی بوده است!” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

پس از حاشیه‌ها و کش و قوس‌های فراوان بر سر استفاده باشگاه گل‌گهر از یک بازیکن گابنی و شکایت باشگاه‌های استقلال، سپاهان و پیکان، فدراسیون فوتبال ایران برای مشخص شدن صحت و سقم سابقه ملی بانیاما بازیکن گابنی تیم گل‌گهر سیرجان، اقدام به استعلام از فدراسیون این کشور کرد.

در پاسخ استعلام فدراسیون ایران، دبیرکل فدراسیون فوتبال گابن اعلام کرده است که یکی از نامه‌های قبلی که حضور اریک بوکوم بانیاما را در بازی‌های ملی گابن تأیید کرده، جعلی بوده است. همچنین در این نامه اعلام شده است بانیاما در یکی از اردوهای تیم ملی گابن حضور داشته است.

فدراسیون گابن در نامه خود به فدراسیون ایران تأکید کرده است با کارمند متخلف که نامه جعلی را برای فدراسیون ایران ارسال کرده است، برخورد خواهد کرد. فدراسیون فوتبال ایران با کمک فیفا و دریافت ایمیل رسمی فدراسیون گابن موفق شده است این استعلام را انجام دهد.

بیشتر بخوانید: دختری که بازی استقلال را از نزدیک دید/عکس

۲۵۷ ۲۵۱

این نوشته با عنوان “یکی از نامه‌ها جعلی بوده است!” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا