فناوری

سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منصوب شد – تیتروز | خبر جدید

سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منصوب شد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی در حکمی دکتر مهدی فکور ثقیه را به عنوان سرپرست جدید پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منصوب کرد.

متن این انتصاب به شرح زیر است؛

«ظرف مدت یک ماه با هماهنگی معاونت طرح و برنامه با نظرخواهی از خبرگان دانشگاه، نسبت به بازطراحی ساختار سازمانی حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه در قالب پیکره سازمانی یکپارچه و ارتباطات ساختاری پویا و متداخل، اقدام لازم به عمل آورید.

انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی موارد زیر را در ساختار جدید مورد اهتمام ویژه قرار دهید.

«استفاده از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری در جهت تقویت روحیه کارآفرینی با مشارکت دانشکده کارآفرینی و سایر دانشکده‌های مرتبط»، «تجاری‌سازی و تکمیل چرخه علم، پژوهش و فناوری»،«تلاش در جهت توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و اشتغال‌سازی تخصصی در تعامل با معاونت پژوهشی، دانشکدگان و دانشکده‌ها»،«ایجاد محیط مناسب برای استقرار و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان با تاکید ویژه بر ظرفیت‌های دانشگاه»،«تجاری‌سازی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و حمایت از طرح‌های اساتید در جهت رسیدن به محصولات و خدمات مورد نیاز صنعت و جامعه»،«حمایت از حضور فعال و مؤثر شرکت‌های دانش‌بنیان در بازارهای فناوری داخلی و جهانی»،«حمایت از ایده‌های فناورانه دانشجویان تا رسیدن به محصول و ورود به بازار کسب‌وکار»،«نیازسنجی و برقراری ارتباط مؤثر با صنایع و حامیان کسب‌وکار با هدف ایجاد زمینه اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاه»،«استفاده از حمایت‌های نهادهای ذیربط در جهت گسترش روحیه پژوهش و نوآوری در دانشگاه»،«زمینه‌سازی برای معرفی یافته‌های پژوهشی دانشگاه و محصولات شرکت‌های مستقر در پارک برای جلب حمایت و عرضه به بازارهای هدف.»

دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر عباس زارعی هنزکی در مدت تصدی ریاست پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تشکر و قدردانی کرده است.

این محتوا با عنوان “سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منصوب شد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − سه =

دکمه بازگشت به بالا