بین المللی

گفتگوی تلفنی کاظم جلالی با معاون وزیر کشاورزی روسیه در خصوص رفع موانع صادرات- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز

گفتگوی تلفنی کاظم جلالی با معاون وزیر کشاورزی روسیه در خصوص رفع موانع صادرات- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تیتروز، کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو برای سومین با سرگئی لوین، معاون وزیر کشاورزی روسیه، در رابطه با رفع موانع واردات از فلفل تازه از ایران گفتگو کرد.

در این تماس تلفنی، سفیر کشورمان با اشاره به مذاکرات ویدئویی انجام شده بین نمایندگان سازمان های ذیربط وزارت جهاد کشاورزی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران با همتایان روسی خود در روز چهارشنبه و همچنین مکاتبات روز جاری و تبادل اسناد بین طرفین، ابراز امیدواری کرد با کمک وزارت کشاورزی و دیگر ارگان های مربوطه روسیه هرچه سریعتر موانع برداشته شود.

معاون وزیر کشاورزی روسیه گفت این موضوع در سطح وزیر کشاورزی با دیگر نهادهای روسی پیگیری می شود تا مشکل رفع شود.

انتهای پیام/.

این مطلب با عنوان “گفتگوی تلفنی کاظم جلالی با معاون وزیر کشاورزی روسیه در خصوص رفع موانع صادرات- اخبار دیپلماسی ایران – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا