فرهنگ و هنر

آموزش ۴۰ درصد از جوانان چهارمحال و بختیاری در دانشگاه آزاد اسلامی

آموزش ۴۰ درصد از جوانان چهارمحال و بختیاری در دانشگاه آزاد اسلامی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از شهرکرد، ابراهیم رحیمی در دیدار با محمدتقی جاپلقی شهردار جدید شهرکرد با ارائه گزارشی از دستاوردها و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: این دانشگاه در استان چهارمحال و بختیاری با سه واحد دانشگاهی در شهرکرد، بروجن، فارسان و پردیس‌های لردگان، اردل و کوهرنگ و حدود ۱۰ هزار دانشجو ۴۰ درصد از آموزش جوانان استان را بر عهده دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برای مشارکت با شهرداری در راستای ایجاد فضای سبز در میدان ورودی دانشگاه اعلام آمادگی کرد و افزود: به‌منظور تعامل و همکاری مطلوب با شهرداری، استفاده از ظرفیت‌های اعضای هیئت علمی متخصص در امور شهری بلامانع بوده و دانشجویان رشته‌های مختلف واحد شهرکرد ازجمله معماری، شهرسازی و هنر نیز آمادگی دارند تا در راستای توسعه و زیباسازی شهر همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.(بیشتر بخوانید)

فعالیت‌های شهرداری شهرکرد برای زیباسازی شهر

شهردار شهرکرد نیز گفت: در راستای زیباسازی چهره شهر از همان ابتدا عملیات اجرایی نخاله‌برداری را آغاز و این امر در جاده دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد نیز محقق شده است.

محمدتقی جاپلقی ادامه داد: برای دیوارنگاری و گرافیک شهری از ظرفیت دانشجویان و نخبگان شهر بهره‌مند خواهیم شد تا بتوانیم چهره شاد و پویا را برای مردم در شهر ایجاد کنیم.

وی بیان کرد: اجرای کار فرهنگی در اولویت کاری قرار دارد و درصدد هستیم تا به فضای علمی شهر کمک و از ظرفیت‌های دانشگاهیان در مسائل شهرسازی نیز استفاده کرده و همه توان خود را در راه توسعه شهر خواهیم گذاشت.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

این نوشته با عنوان “آموزش ۴۰ درصد از جوانان چهارمحال و بختیاری در دانشگاه آزاد اسلامی” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا