اجتماعی

خریداری ۱۲۷ ملک آموزشی دارای مشکل قضایی در پایتخت

خریداری ۱۲۷ ملک آموزشی دارای مشکل قضایی در پایتخت” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از تعیین تکلیف ۱۲۷ ملک آموزشی دارای مشکلات حقوقی و قضایی در پایتخت طی دوسال اخیر خبر داد.

عبدالرضا فولادوند در گفت‌وگو با تیتروز، درباره روند ساماندهی املاک در آموزش و پرورش شهر تهران اظهار کرد: در حال فراهم کردن مقدمات فروش دو ملک‌مان هستیم. کار اداری بسیار زمانبر و مشکل است.

وی افزود: املاک دیگری هم داریم که باید تبدیل وضعیت و یا تبدیل به احسن شوند که مشغول جمع بندی هستیم؛ حالا یا ما خودمان آن را به سرانجام می‌رسانیم یا مدیرکل بعدی آن را پیگیری کرده و انجام می‌دهد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران همچنین با بیان اینکه ۱۲۷ ملک را نیز خریداری کرده‌ایم که در عمده آنها یا محکوم شده بودیم یا طرف‌های ما حقوقی و حقیقی بودند گفت: این ۱۲۷ ملک با ارزش ۷۵۰۰ میلیارد تومان و از طریق اسناد خزانه که سازمان برنامه و بودجه به ما داده خریداری و به این ترتیب مشکلات آنها حل و فصل شده است.

انتهای پیام 

این مطلب با عنوان “خریداری ۱۲۷ ملک آموزشی دارای مشکل قضایی در پایتخت” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو − 1 =

دکمه بازگشت به بالا