ورزشی

همیلتون و رویای هشتمین قهرمانی جهان

همیلتون و رویای هشتمین قهرمانی جهان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف و به نقل از رویترز، راننده ۳۶ ساله مرسدس در حال حاضر بهترین راننده در تاریخ این ورزش است که با هفت عنوان قهرمانی میشائیل شوماخر برابری کرده و در بردها، تعیین خط و سکو از شوماخر آلمانی پیشی گرفته است.

اما اگر  همیلتون بتواند مکس ورستاپن رقیب ۲۴ ساله ردبول را در یاس مارینا شکست دهد، به رکورد ۸ قهرمانی در جهان می رسد که می‌تواند یک تاریخ سازی در رشته های ورزشی موتوری محسوب شود.

رقابتهای جایزه بزرگ ابوظبی آخرین رقابت در فصل جاری محسوب می شود و از اهمیت زیادی برخوردار است و باید دید همیلتون می‌تواند بر رقیب سرسخت ۲۴ ساله خود غلبه کند یا خیر.

همیلتون در همین راستا گفت: من ۲۸ سال مسابقه داده‌ام، نبردهای شدید زیادی با کارتینگ، با استفاده از ماشین های تک نفره داشته ام و این یکی از همه آنهاست. بدون شک سال و زمان بسیار سختی است.

این محتوا با عنوان “همیلتون و رویای هشتمین قهرمانی جهان” در وب سایت www.shafaf.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − ده =

دکمه بازگشت به بالا