اقتصادی

هشدار روسیه درباره تاثیر سویه‌های جدید کرونا بر تقاضای جهانی نفت- اخبار اقتصاد جهان – اخبار اقتصادی تیتروز

هشدار روسیه درباره تاثیر سویه‌های جدید کرونا بر تقاضای جهانی نفت- اخبار اقتصاد جهان – اخبار اقتصادی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری تیتروز به نقل از تاس، الکساندر دیوکوف، مدیر اجرایی شرکت گازپروم روسیه، در مصاحبه ای که روز جمعه از شبکه خبری Rossiya-24 پخش شد، هشدار داد که سویه های جدید کروناویروس ممکن است بر نرخ رشد تقاضای نفت تأثیر بگذارد و عدم اطمینان نیز در بازار همچنان ادامه داشته باشد.

وی در ادامه تاکید کرد که انتظار می رود در آینده نزدیک نرخ تقاضای جهانی نفت به ثبات برسد.

دیوکوف گفت: علاوه بر این، عدم اطمینان (از بازار نفت) که مربوط به فشارهای جدید بر نیمی از عوامل دخیل بر تقاضا می‌شود، وجود دارد و این امر می تواند بر نرخ رشد تقاضا تاثیر بگذارد. ما پیش بینی می کنیم که وضعیت تقاضا و عرضه به زودی به تثبیت برسد.

مدیر عامل این شرکت دولتی روسیه همچنین افزود: اگر افزایش تقاضای نفت ادامه یابد و منجر به افزایش عرضه شود، ائتلاف اوپک پلاس ابزارها و ظرفیت هایی برای افزایش عرضه و به تعادل رساندن وضعیت بازار در دست دارد.

انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “هشدار روسیه درباره تاثیر سویه‌های جدید کرونا بر تقاضای جهانی نفت- اخبار اقتصاد جهان – اخبار اقتصادی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا