اجتماعی

تبریک متفاوت تولد نماینده مجلس توسط پرستاران/ آریان پور: بهترین تبریک تولد عمرم بود

تبریک متفاوت تولد نماینده مجلس توسط پرستاران/ آریان پور: بهترین تبریک تولد عمرم بود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/گلستان پرستاران بیمارستان پیامبر اعظم (ص) در اقدامی مبتکرانه تولد نماینده مردم شرق گلستان در مجلس را که پیگیر جدی مطالبات پرستاران و تجهیز بیمارستانهای منطقه بوده تبریک گفتند.

روزهای گذشته سرتاسر کشور مملو از احساسات سرشار مردم عزیزمان نسبت به پرستاران فداکاری بود که همواره با از خودگذشتگی و عطوفت در اندیشه التیام درد بیماران بوده اند و بر حسب تقدیر الهی در یکی دوسال اخیر به دلیل شیوع بیماری کرونا خدمات و رشادت های آنان بیش از گذشته به چشم آمده است. همه جای کشور و طبیعتا استان گلستان مملو بود از مراسمات جشن و تقدیر از پرستاران و فضای مجای لبریز از پیامهای تبریک و مهربانی مردم به سپیدپوشانی که قلب های سپیدشان وجودشان را نیز نورانی کرده است.

اما در این میان همزمانی تولد دکتر رضا آریان پور نماینده مردم شریف شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی که ازقضا خود او نیز پرشک و متخصص و جراح قلب است با روز پرستار باعث شده بود تا تعدادی از پرستاران خوش ذوق و فداکار بیمارستان پیامبر اعظم (ص) شهرستان گنبدکاووس که آریان پور قبلا سابقه ریاست این بیمارستان و خدمت به مردم در این حوزه را داشته است با در دست گرفتن دست نوشته ها و انتشار تصویری این تولد را به وی تبریک بگویند.

تا حصول نتیجه مطالبات پرستاران را دنبال می کنم

دکتر رضا آریان پور در گفت و گو با تیتروز با تبریک روز پرستار به همه فداکاران این قشر، اظهار کرد: باور کنید این اقدام همکاران سابقم در بیمارستان پیامبر اعظم (س) بهترین تبریک تولدی بود که در طول دوران زندگی ام دریافت کرده بودم.

وی با بیان اینکه این محبت ها و لطف مردم و به ویژه کادر فداکار درمان وظیفه من را در نمایندگی سخت تر می کند، افزود: تمام تلاش خود را کرده ام تا در برابر خداوند متعال، خون شهدا، مردم عزیز و وجدان خودم شرمنده نشده و سربلند باشم.

نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وقتی می بینم بعد از سالها همچنان در قلب همکاران فداکارم نسبت به من احساسات خوبی نهفته است به اهمیت خدمت صادقانه بیشتر پی می برم، ادامه داد: به همه کادر درمان به ویژه پرستاران قول می دهم تا حصول نتیجه مطالبات آنها از مسئولان را پیگیری خواهم کرد.

به گزارش تیتروز دکتر رضا آریان پورکه عضو کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز می باشد، در مدت یک سال و نیم نمایندگی خود بارها پیگیر مطالبات پرستاران و کادر درمان در سطح ملی بوده و در ایام کرونا نیز تجهیزات و اعتبارات ویژه ای را برای بیمارستانهای استان گلستان جذب کرده است.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “تبریک متفاوت تولد نماینده مجلس توسط پرستاران/ آریان پور: بهترین تبریک تولد عمرم بود” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یک =

دکمه بازگشت به بالا