ورزشی

تیمهای نکونام با استایل خاصی بازی می‌کنند

تیمهای نکونام با استایل خاصی بازی می‌کنند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان گفت: این بازی سخت ترین دیدار ما در طول فصل است. فولاد تیمی با ساختار خوب و با یک مربی توانمند به نام نکونام است و جایگاه خوبی را برای او متصورم و آینده خیلی خوبی را برای او می‌بینم.

وی بیان کرد: تیم های نکونام منظم، با ریتم، با ساختار و با استایل خاصی بازی می کنند و به نظرم بازی فردا تاکتیکی، پرفشار و نزدیک به هم باشد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: امیدوارم آن بازیکنانی که مصدومیتی کوچکی دارند به بازی برسند و دو تیم با تمام قوا مقابل هم باشند و در وهله اول فوتبال با کیفیتی به نمایش بگذاریم زیرا زمین فولاد با کیفیت است و امیدوارم بتوانیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

این مقاله با عنوان “تیمهای نکونام با استایل خاصی بازی می‌کنند” در وب سایت www.shafaf.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا