فناوری

افشای داده های حساس شبکه های اجتماعی برای محققان ممکن می شود – تیتروز | خبر جدید

افشای داده های حساس شبکه های اجتماعی برای محققان ممکن می شود – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از انگجت، لایحه مذکور پیشنهاد کرده بنیاد ملی علوم آمریکا به عنوان واسطه‌ای میان اطلاعات حساس پلتفرم‌ها و درخواست‌های بررسی از سوی طرف‌های دیگر عمل کند.

به گفته دستیاران سنا که به شرط ناشناس ماندن با وال استریت ژورنال صحبت کرده بودند، این لایحه پاسخی مستقیم به افشاگری‌های اخیر درباره تأثیرات منفی مرتبط با اینستاگرام است.

طبق اسنادی که در ماه سپتامبر در اختیار این نشریه گذاشته شد، مطالعات داخلی فیس بوک نشان می‌داد استفاده از اینستاگرام برای برخی از کاربران به ویژه دختران نوجوان مخرب است و به سلامت روان آنها آسیب می‌رساند.

پیش از ارائه این لایحه، آدام موسری مدیر اینستاگرام در برابر یکی از زیرمجموعه‌های کنگره حاضر شد تا درباره موضوعات گفته شده، شهادت دهد.

تعداد زیادی از نمایندگان از تجربیات خود درباره ایجاد حساب‌های کاربری جعلی با مشخصات نوجوان و محتوای مخربی صحبت کردند که پلتفرم نوجوانان را به سمت آنها راهنمایی می‌کرد.

هرچند لایحه مذکور در کل شامل همه شبکه‌های اجتماعی می‌شود، اما متا سوابق بسیار بدی در خصوص افشای اطلاعات برای مقاصد تحقیقاتی دارد.

این مطلب با عنوان “افشای داده های حساس شبکه های اجتماعی برای محققان ممکن می شود – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا