حوادث

۴ مصدوم در پی انفجار‌ یک واحد مسکونی در کارون/ امدادرسانی هلال‌احمر با ۶ تیم ادامه دارد

۴ مصدوم در پی انفجار‌ یک واحد مسکونی در کارون/ امدادرسانی هلال‌احمر با ۶ تیم ادامه دارد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

۴ مصدوم در پی انفجار‌ یک واحد مسکونی در کارون/ امدادرسانی هلال‌احمر با ۶ تیم ادامه دارد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از مصدومیت ۴ نفر در پی انفجار یک واحد مسکونی در کارون خبر داد.


به گزارش ایلنا، علی خدادادی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: ظهر امروز نشت گاز در یک ساختمان دو واحدی در خیابان غدیر منطقه کانتکس شهرستان کارون منجر به انفجار شد که تاکنون ۴ نفر مصدوم هم به جا گذاشته است.


وی ادامه داد: همچنین ۶ تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر متشکل از یک تیم واکنش سریع، دو تیم عملیات آواربرداری، یک تیم سگ‌های تجسس (آنست)، یک تیم از هلال احمر اهواز و یک تیم از هلال احمر شهرستان کارون به منطقه اعزام شده اند.


به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان عملیات امداد و نجات در منطقه با همکاری دستگاه‌های امدادی کماکان ادامه دارد.


انتهای پیام/

این مطلب با عنوان “۴ مصدوم در پی انفجار‌ یک واحد مسکونی در کارون/ امدادرسانی هلال‌احمر با ۶ تیم ادامه دارد” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا