استان ها

برنامه‌های پژوهشگاه اقیانوس‌شناسی در هفته پژوهش‌وفناوری

برنامه‌های پژوهشگاه اقیانوس‌شناسی در هفته پژوهش‌وفناوری” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی در هفته پژوهش‌وفناوری اقدام به برگزاری سه ‏وبینار علمی و معرفی دستاوردهای خود در بیست و دومین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری کرده است.

به گزارش تیتروز، پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی همزمان با آغاز هفته پژوهش و برگزاری بیست و دومین نمایشگاه این هفته از ۲۰ تا ۲۶ آذر۱۴۰۰ اجرای برنامه‌‏هایی را در دستور کار قرار داده است که از آن جمله می توان به بازدید دانش آموزان دبستان اندیشه از آزمایشگاه‌ها و تجهیزات میدانی پژوهشگاه در روز ۲۱ آذرماه اشاره کرد.

در روز ‏۲۲ آذر نیز وبینار علمی فرصت‌ها و چالش‌های تحقیقات جنوبگان و در روز ۲۳ آذر وبینار علمی معرفی برنامه کلان پایش تغییر اقلیم، مطالعه و مدیریت اثرات آن در سواحل ‏ایران و ارائه دستاوردهای آن برگزار خواهد شد.

برگزاری وبینار پایش ساحلی خلیج فارس، مکران و دریای خزر در روز ۲۴ آذر ماه از دیگر برنامه‌های این پژوهشگاه به شمار می‌رود.

به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی، در بیست و دومین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری که مقرر است از ۲۳ تا ۲۶ آذر ۱۴۰۰ در محل دائمی ‏نمایشگاه‌های تهران برگزار شود، این پژوهشگاه با اختصاص یک غرفه  ۴۸متری در سالن ۵ غرفه شماره ۱۷، آخرین ‏دستاوردهای علمی و تحقیقاتی خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان قرار می‌دهد. ‏

انتهای پیام

این خبر با عنوان “برنامه‌های پژوهشگاه اقیانوس‌شناسی در هفته پژوهش‌وفناوری” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا