سلامت

کشف داروهای غیرمجاز از یک عطاری در غرب تهران

کشف داروهای غیرمجاز از یک عطاری در غرب تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع علمی و سلامت منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف مقادیر قابل توجهی داروی غیرمجاز از یک عطاری در غرب تهران خبر داد.

به گزارش تیتروز، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در این‌باره گفت:‌ در راستای اجرای طرح مبارزه با توزیع داروهای قاچاق و غیر مجاز در سطح کلانتری‌های شهر تهران، ماموران کلانتری ترمینال غرب از فروش داروهای غیرمجاز از سوی یک واحد عطاری در غرب تهران با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که در جریان آن مشخص شد گزارش واصله صحیح است. 

وی با بیان هویت و مخفیگاه متهم مورد شناسایی قرار گرفت، گفت:‌در همین راستا نیز هماهنگی برای انجام عملیات با مقام قضایی صورت گرفت و ماموران روز گذشته به این واحد صنفی مراجعه کرده و در جریان بازدید از آن ۵۵۰۰ عدد قرص و ۹۵۵۰ گرم شربت غیر مجاز را کشف و ضبط کردند. 

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه متصدی این عطاری نیز دستگیر و به کلانتری منتقل شد، گفت:‌ برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “کشف داروهای غیرمجاز از یک عطاری در غرب تهران” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا