فناوری

بهشتی رئیس نمایشگاه تجهیزات ایران‌ساخت شد

بهشتی رئیس نمایشگاه تجهیزات ایران‌ساخت شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حکم سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، محمدحسین بهشتی به عنوان «رئیس نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت» منصوب شد.در حکم معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری آمده است: «از شما انتظار می رود تلاش کنید با ساماندهی کمیته اجرایی و با بهره‌گیری از همه توانمندی‌های موجود در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری وزارت‌خانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور، شاهد توسعه فناوری‌های مورد نیاز کشور از طریق ایجاد کشش بازار و حمایت از شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت باشیم.»

محمدحسین بهشتی رئیس مرکز طرح‌های کلان ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است، که با این حکم، ریاست نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت را نیز به عهده گرفت. همچنین در این حکم از خدمات ارزنده پیمان صالحی رئیس پیشین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت تشکر و قدردانی شده است.

انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “بهشتی رئیس نمایشگاه تجهیزات ایران‌ساخت شد” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا