فناوری

ایده های برترین های مسابقه ملی نانو به محصول تبدیل می شود – تیتروز | خبر جدید

ایده های برترین های مسابقه ملی نانو به محصول تبدیل می شود – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، عماد احمدوند امروز در اختتامیه جشنواره دانشجویی بنیاد آموزش فناوری نانو که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد گفت: گام بعدی مسابقه ملی فناوری نانو حرکت در جهت توسعه فناوری است؛ چرا که رویداد مسابقه ملی فناوری نانو متمرکز بر یادگیری در حین اجرا است.

وی با بیان اینکه ستاد نانو در برگزاری برنامه‌های دانشجویی سعی در فرآهم کردن فرصت‌هایی متناسب با توانمندی‌های دانشجویان در مسیر یادگیری دارد، گفت: ما سعی داریم که در حد بضاعت و توان فرصت‌هایی برای یادگیری عملی دانشجویان فراهم کنیم.

رئیس کارگروه ترویج و آموزش ستاد توسعه فناوری نانو گفت: برخی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری قادر به انجام کارهای محول شده به آنها نیستند که حضور آنها در چنین رویدادهایی می تواند یک فرصت کوچک برای بروز توانمندی‌های آنها باشد.

وی گفت: برنامه‌های دانشجویی فرصت جدی برای یادگیری و رشد دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر است ، بر این اساس در مسابقه ملی فناوری نانو تلاش شده تا دانشجویان را در جهت توسعه فناوری قرار دهیم.

احمدوند افزود: رویداد نانو استارت‌آپ ادامه این رویداد است که طی یک الی دو سال ایده‌های برتر به محصول تبدیل شوند.

این مقاله با عنوان “ایده های برترین های مسابقه ملی نانو به محصول تبدیل می شود – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا