سلامت

استقبال میانسالان در آمریکا از قطره چشم جایگزین عینک مطالعه

استقبال میانسالان در آمریکا از قطره چشم جایگزین عینک مطالعه” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع علمی و سلامت منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

متخصصان چشم پزشکی در آمریکا می‌گویند: نوعی قطره چشم که به تازگی تایید و پس از ورود به بازار با استقبال زیادی مواجه شده، می تواند کیفیت زندگی میلیون ها نفر را که از تاری دید ناشی از افزایس سن رنج می برند، تغییر دهد.

به گزارش تیتروز، این عارضه اغلب افراد ۴۰ سال به بالا را تحت تاثیر قرار می دهد.

این قطره با نام Vuity که توسط سازمان غذا و دارو در آمریکا (FDA) در ماه اکتبر تایید شد، به طور بالقوه جایگزین عینک مطالعه برای افرادی خواهد شد که مشکل تاری دید در فاصله نزدیک را دارند.

این دارو در حدود ۱۵ دقیقه بعد از مصرف و با دز یک قطره در هر چشم، دید واضح تری را برای شش الی ۱۰ ساعت ایجاد می کند.

به گزارش سی بی اس نیوز، Vuity اولین قطره چشمی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان تاری دید در فاصله نزدیک هنگام خواندن و نوشتن ناشی از افزایش سن است که به آن پیرچشمی نیز می‌گویند.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “استقبال میانسالان در آمریکا از قطره چشم جایگزین عینک مطالعه” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یک =

دکمه بازگشت به بالا