استان ها

اشد مجازات برای سارقین اموال بیت المال در نظر گرفته می شود

اشد مجازات برای سارقین اموال بیت المال در نظر گرفته می شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، عباس حسینی در نشست کارگروه حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب خوزستان، اظهار کرد: دستگاه قضایی استان بر نمی تابد که عده ای بخواهند اموال عمومی را به سرقت ببرند و به زیرساخت های شهری استان ضربه بزنند.

او با بیان اینکه سرقت خط قرمز ماست، گفت: همان گونه که تا کنون در خصوص سارقین کمترین عفو و تخفیف ها را قایل بودیم از امروز نیز به دادسراهای استان بخش نامه می کنیم که نسبت به متهمان سرقت اشد مجازات را در نظر بگیرند و در اجرای احکام نیز سختگیرانه عمل کنند و به محکومان سرقت، مرخصی یا اشتغال به کار ندهند، تا شاهد کاهش سرقت در استان باشیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان خوزستان افزود: در کنار مجازات سارقین نیاز به یک سری اقدام های پیشگیرانه دیگر از جمله افزایش روشنایی ها و ارتقای کیفیت ایمنی پل ها و همچنین تجهیز اماکن عمومی به دوربین های مدار بسته و پایش مانیتورینگ نیز محسوس است.

حسینی در پایان بیان کرد: هزینه ای که صرف نگهداری و بازپروری محکومان می شود نیز از بیت المال است و اگر این هزینه صرف اقدام های پیشگیرانه شود، نتیجه مطلوب تری را در جامعه شاهد خواهیم بود.

لازم به ذکر است که معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، معاونین دادستان اهواز، فرماندار و شهردار اهواز و کارون و جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی و پلیس نیز در این نشست به بیان راهکارهای خود پرداختند و تصمیم هایی در این خصوص اتخاذ شد.

از جمله مصوبه های این نشست، بازگشایی پل ششم ظرف ۴۵ روز آینده با همکاری شرکت صنایع فولاد اهواز و شهرداری شهرهای اهواز و کارون بود./انتهای پیام

 

این محتوا با عنوان “اشد مجازات برای سارقین اموال بیت المال در نظر گرفته می شود” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا