فرهنگ و هنر

درخشش دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در آزمون کتبی بورد تخصصی دامپزشکی

درخشش دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در آزمون کتبی بورد تخصصی دامپزشکی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

محسن جعفریان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در شهرکرد،‌ از درخشش دانشجویان دکتری تخصصی بهداشت مواد غذایی و جراحی دامپزشکی در آزمون کتبی بورد تخصصی دامپزشکی خبر داد.(بیشتر بخوانید)

وی با تبریک به جامعه دامپزشکی دانشگاه آزاد شهرکرد افزود: در آزمون کتبی بورد تخصصی دامپزشکی که در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تهران برگزار شد، در رشته دکتری تخصصی جراحی دامپزشکی اشکان صادقی، محمد احمدی و کامبیز یوسفی از دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد به ترتیب رتبه‌های اول، دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد شهرکرد توضیح داد: همچنین در رشته دکتری تخصصی بهداشت مواد غذایی، زهرا اسیوند از دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد موفق شد رتبه نخست را از آن خود کند.

جعفریان بیان کرد: فریده قادری دانشجوی دکتری بهداشت مواد غذایی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد هم توانست در آزمون کتبی بورد تخصصی دکترای بهداشت مواد غذایی رتبه دوم را کسب کند.

انتهای پیام/۴۱۰۳/

این مقاله با عنوان “درخشش دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در آزمون کتبی بورد تخصصی دامپزشکی” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا