حوادث

انسداد «هراز» منتفی شد – تیتروز

انسداد «هراز» منتفی شد – تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

در حالی که پیش از این اعلام شده بود محور هراز از فردا به مدت سه روز برای انجام عملیات عمرانی مسدود خواهد شد، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از عدم انسداد این محور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با تیتروز، از لغو فعالیت کارگاه جاده ای منجر به انسداد محور هراز در استان مازندران خبر داد و گفت:‌ انسداد محور هراز در محدوده تونل «نشل» به علت منتفی شدن انجام عملیات عمرانی تونل، در کیلومتر ۶۳ تا ۶۵ لغو شد.

وی ادامه داد: بر این اساس این جاده در این هفته باز و تردد در آن بدون هیچگونه محدودیتی انجام خواهد شد ودر صورتی که تصمیم به انسداد این مسیر گرفته شود، موضوع اطلاع رسانی خواهد شد.

شیرانی همچنین درباره وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور نیز اظهارکرد:‌ گزارش‌ها حاکی از ترددی روان و جوی آرام در تمامی محورهای مواصلاتی کشور است.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “انسداد «هراز» منتفی شد – تیتروز” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + نه =

دکمه بازگشت به بالا