بین المللی

اهالی شهرکی در شمال سوریه کاروان نظامیان آمریکا را اخراج کردند

اهالی شهرکی در شمال سوریه کاروان نظامیان آمریکا را اخراج کردند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، اهالی شهرک المتینیه در جنوب شرق القامشلی مانع ورود کاروان خودروهای نظامی نیروهای اشغالگر آمریکایی در نزدیکی این روستا شدند و آن‌ را مجبور به عقب‌ نشینی کردند.

خبرنگار «سانا» در «الحسکه» به نقل از منابع محلی اعلام کرد که ساکنان شهرک المتینیه در حومه جنوبی القامشلی مانع عبور یک کاروان متشکل از چند خودروی زرهی نیروهای اشغالگر آمریکایی و چند خودروی شبه نظامیان کرُد سوریه مورد حمایت واشنگتن (قسد) از شهرک شدند.

بر اساس این گزارش اهالی المتینیه با پرتاب سنگ به سوی کاروان نظامیان آمریکایی شیشه‌های یکی از خودروهایشان را شکسته و در نهایت آنها و عناصر مزدورشان را مجبور به عقب نشینی از این شهرک کردند.

اهالی روستای تل ذهب در حومه جنوبی القامشلی نیز در بیست و ششم آذر ماه گذشته مانع عبور کاروانی از خودروهای آمریکایی از این روستا به سمت القامشلی شدند.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مقاله با عنوان “اهالی شهرکی در شمال سوریه کاروان نظامیان آمریکا را اخراج کردند” در وب سایت farsnews.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا