استان ها

از گرامیداشت روز دانشجو تا شور برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی

از گرامیداشت روز دانشجو تا شور برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

محسن ولایتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در سبزوار از برگزاری مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر، روز دانشجو در دانشگاه آزاد سبزوار خبر داد و با اشاره به حضور جمع کثیری از دانشجویان این دانشگاه در مراسم اظهار کرد: مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر و روز دانشجو به همت حوزه بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد سبزوار در سالن همایش‌های شهید عباسپور برگزار شد.(بیشتر بخوانید)

از گرامیداشت روز دانشجو تا شور برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی

وی با بیان اینکه روز دانشجو، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، شریعت‌رضوی، بزرگ‌نیا، قندچی و سایر شهدای دانشجوی انقلاب اسلامی است، افزود: استکبارستیزی، عدالت‌خواهی و مطالبه‌گری از ویژگی‌های دانشجوی انقلابی و ولایتمدار است و شاخصه اصلی واقعه ۱۶ آذر، تقابل با آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد سبزوار، پخش نماهنگ، اجرای برنامه‌های بصیرتی و فرهنگی، اجرای گروه سرود، اجرای ضرب باستانی و برگزاری مسابقه را از دیگر برنامه‌های این مراسم عنوان کرد.

برگزاری مسابقات شفاهی قرآن و عترت

ولایتی از برگزاری بیست و ششمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت در این دانشگاه هم خبر داد و با بیان اینکه مرحله مقدماتی این مسابقات با حضور ۱۷ شرکت‌کننده خواهر و ۱۲ شرکت‌کننده برادر در سالن کنفرانس ساختمان اداری مجتمع دانشگاه آزاد سبزوار برگزار شد، عنوان کرد: نفرات برتر این مسابقات در صورت کسب حدنصاب لازم به مرحله استانی مسابقات شفاهی قرآن و عترت راه می‌یابند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد سبزوار عنوان کرد: مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی هرساله با حضور دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه برگزار می‌شود.

نشست توجیهی کرسی‌های آزاداندیشی

از گرامیداشت روز دانشجو تا شور برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی

ولایتی از برگزاری نخستین نشست توجیهی تیم‌های علاقه‌مند به شرکت در دور دوم رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار خبر داد و اضافه کرد: سال جاری، ۱۲ تیم دانشجویی علاقه‌مندی خود را برای شرکت در دومین رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی اعلام کردند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد سبزوار با اشاره به پیشینه پُربار واحد سبزوار در کرسی‌های آزاداندیشی تأکید کرد: سال گذشته، ۶ تیم دانشجویی در این رقابت‌ها شرکت کردند و دو تیم موفق به راهیابی به مرحله کشوری و مرحله یک‌هشتم نهایی شدند.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این نوشته با عنوان “از گرامیداشت روز دانشجو تا شور برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − شش =

دکمه بازگشت به بالا