اقتصادی

رئیس دیوان عالی کشور: پرونده بانک مرکزی به شعبه دیگری اعاده می‌شود- اخبار اقتصاد ایران – اخبار اقتصادی تیتروز

رئیس دیوان عالی کشور: پرونده بانک مرکزی به شعبه دیگری اعاده می‌شود- اخبار اقتصاد ایران – اخبار اقتصادی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری تیتروز، حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم درباره رسیدگی به پرونده بانک مرکزی در دیوان عالی کشور افزود: ما به همان اندازه که وظیفه داریم با فساد برخورد کنیم، وظیفه داریم دقت کنیم که شخصی خدای نکرده بی گناه مجازات نشود یا بیش از آنچه که قانون معین کرده است، مجازات نشود.
وی گفت: پرونده بانک مرکزی ۱۰ متهم دارد که هر ۱۰ متهم محکوم شدند و این پرونده، چون رای آن قطعی است، متهمان فقط می‌توانند از طریق دیوان عالی کشور درخواست اعاده دادرسی را با شرایط خاصی داشته باشند.

رئیس دیوان عالی کشور افزود: متهمان این پرونده با ادعا‌هایی که در اعاده دادرسی مطرح کردند، مدارکی را در توجیه ادعا‌های خودشان ارائه دادند که این قطعا و قهرا در دیوان عالی کشور باید مورد توجه قرار گیرد که اگر نیاز به بررسی مجدد داشته باشد این را تجویز کنند.
وی ادامه داد: پرونده متهمان به سرانجام رسیده و بررسی‌ها تمام شده و گزارش آن نیز تهیه شده است.
مرتضوی مقدم گفت: نظر ما بر این است که یک سری اقدامات دیگری روی این پرونده انجام شود و آن را به دادگاه دیگری ارجاع خواهیم داد.

انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “رئیس دیوان عالی کشور: پرونده بانک مرکزی به شعبه دیگری اعاده می‌شود- اخبار اقتصاد ایران – اخبار اقتصادی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا