بین المللی

اخراج کاروان آمریکایی از «قامشلی» از سوی مردم شمال سوریه

اخراج کاروان آمریکایی از «قامشلی» از سوی مردم شمال سوریه” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

اهالی یک روستا در حومه قامشلی سوریه جلوی یک کاروان نظامیان اشغالگر آمریکا را گرفته و آنها را مجبور به عقب‌نشینی کردند.

به گزارش تیتروز، اهالی روستای «المتینیه» قامشلی استان الحسکه در شمال شرقی سوریه عصر شنبه با سد کردن راه کاروان آمریکایی، مانع عبور آنها به سمت شهر قامشلی شدند.

منابع محلی به خبرگزاری دولتی سوریه «سانا» گفتند که مردم روستای المتینیه جلوی اقدام به سنگ پراکنی به سمت کاروان کرده و آن را وادار به عقب نشینی و ترک منطقه کردند.

این چندمین بار است که ساکنان مناطق الحسکه در مخالفت با حضور غیرقانونی نیروهای آمریکایی و هر نیروی خارجی دیگر در خاک سوریه، دست به اقدامات مشابه زده و با همکاری ارتش مانع از عبور کاروان اشغالگران می‌شوند.

در ١٧ نوامبر گذشته نیز مردم روستای تل ذهب در حومه جنوب قامشلی از عبور یک کاروان نظامیان آمریکایی از روستا به سمت شهر قامشلی جلوگیری کردند.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “اخراج کاروان آمریکایی از «قامشلی» از سوی مردم شمال سوریه” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا