حوادث

گزارشی مبنی بر زخمی یا کشته شدن فردی در زلزله خانوک کرمان نداشتیم

گزارشی مبنی بر زخمی یا کشته شدن فردی در زلزله خانوک کرمان نداشتیم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/کرمان رییس اورژانس کرمان گفت: خوشبختانه تاکنون هیچ گزارش و تماسی مبنی بر زخمی یا کشته شدن فردی در زلزله ۴.۶ ریشتری در حوالی خانوک نداشتیم.

دکتر محمد صابری رییس اورژانس کرمان در گفت و گو با تیتروز، درباره میزان خسارت جانی این زلزله اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ گزارش و تماسی مبنی بر زخمی یا کشته شدن فردی در این زلزله نداشتیم.

وی در ادامه از اعزام چهار تیم فوریت های پزشکی جهت ارزیابی به منطقه خبر داد و گفت: به بیمارستانها، تیم های فوریت های پزشکی و مراکز جامع سلامت مناطق تحت تاثیر زمین لرزه آماده باش داده شده است.

به گزارش تیتروز، زلزله‌ای به بزرگی ۴.۶ ریشتر شامگاه ۲۰ آذرماه حوالی خانوک از توابع شهرستان زرند را لرزاند. این زلزله در عمق ۸ کیلومتری زمین رخ داده که در شهرهای راور و کرمان نیز احساس شده است.

رضا فلاح، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز پیش از این در گفت‌وگو با تیتروز، با اشاره به زلزله ۴.۶ ریشتری در حوالی خانوک گفته بود: به شهرستان‌های شمالی استان آماده‌باش کامل داده شده است. تا این لحظه سه تیم ارزیاب به منطقه زلزله زده اعزام شده اند و تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر خسارات جانی و مالی نداشتیم.

به گزارش تیتروز و بنا بر اعلام سایت موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، در ساعت ۲۲ و ۲۶ دقیقه، زلزله‌ای به بزرگی ۴.۶ ریشتر حوالی شهر خانوک از توابع استان کرمان را لرزاند.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “گزارشی مبنی بر زخمی یا کشته شدن فردی در زلزله خانوک کرمان نداشتیم” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا