فناوری

برترین های جشنواره دانشجویی نانو معرفی شدند – تیتروز | خبر جدید

برترین های جشنواره دانشجویی نانو معرفی شدند – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر امروز، اختتامیه جشنواره دانشجویی بنیاد آموزش فناوری نانو در محل صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور دکتر سعید سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و دکتر علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

دهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو، هرساله توسط بنیاد آموزش فناوری نانو برگزار می‌شود. مرحله اول آن به صورت آنلاین، در روزهای ۹، ۱۰ و ۱۱ مرداد ماه، از طریق سایت آموزش فناوری نانو برگزار شد و طی آن ۴ هزار و ۶۵۶ نفر به رقابت پرداختند و از این میان ۳۰۹ نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند. مرحله دوم این رقابت در تاریخ ۱۲ شهریورماه و در ۲۱ حوزه امتحانی در سراسر کشور برگزار شد و ۱۰ نفر برگزیده کشوری و ۱۰ نفر برتر کارشناسی به عنوان برترین‌های دهمین مسابقه ملی فناوری نانو شناخته شدند.

برگزیدگان دهمین مسابقه ملی فناوری نانو در بخش کشوری (سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹) به شرح زیر است؛

برگزیدگان مسابقه در بخش کشوری

برترین های جشنواره دانشجویی نانو  معرفی شدند

نفرات برتر دهمین مسابقه ملی فناوری نانو در بخش کارشناسی به این شرح است؛

برگزیدگان مسابقه ملی فناوری نانو در بخش کارشناسی

برترین های جشنواره دانشجویی نانو  معرفی شدند

برترین‌های دهمین دوره مسابقه ملی نانو فناوری به منظور تبدیل ایده به محصول وارد پنجمین دوره رویداد نانو استارت‌آپ خواهند شد و طی آن با حمایت مادی و مشاوره‌ای ستاد نانو، می‌توانند نمونه محصول خود را بسازند.

این مقاله با عنوان “برترین های جشنواره دانشجویی نانو معرفی شدند – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا