اقتصادی

برخور از ایران ایر رفت/رئیس سازمان هواپیمایی سرپرست هما شد- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تیتروز

برخور از ایران ایر رفت/رئیس سازمان هواپیمایی سرپرست هما شد- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تیتروز، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی کاپیتان محمد محمدی بخش (رئیس سازمان هواپیمایی کشوری) را به سرپرستی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

در این حکم آمده است، نظر به سوابق و تجارب جنابعالی با حفظ سمت شما را به سرپرستی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم.

امیداست با اتکال به الطاف الهی در اجرای سیاست های نظام از تمامی ظرفیت ها و استعداد های بالقوه وزارتخانه اهتمام ویژه داشته و با تمتع از تجارب خویش در چارچوب قوانین و مقررات در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محوله موفق و موید باشید.

به گزارش تیتروز، علیرضا برخور مردادماه سال ۹۹ با تصویب هیئت وزیران و با حکم وزیر سابق راه و شهرسازی به عنوان مدیرعامل هما منصوب شده بود. طی دو سال و چند ماه اخیر مشکل پرداخت حقوق پرسنل و بازنشستگان ایرلاین ملی شدیدتر شده بود.

در دوره عباس آخوندی وزیر اسبق راه و شهرسازی (دولت روحانی) در مواردی با استقراض از سایر زیرمجموعه های وزارت راه، حقوق پرسنل و بازنشستگان ایران ایر پرداخت می شد.

انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “برخور از ایران ایر رفت/رئیس سازمان هواپیمایی سرپرست هما شد- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا