بانوان

ناهماهنگی تیم ملی و باشگاه‌ها، معضلی در فوتبال زنان!

ناهماهنگی تیم ملی و باشگاه‌ها، معضلی در فوتبال زنان!” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سرمربی تیم فوتبال زنان سپاهان در مورد لزوم هماهنگی بین تیم ملی و لیگ گفت: تیم ملی برای ما مهم است و هر کمکی که بتوانیم می‌کنیم اما امیدوارم طبق برنامه پیش برویم.

به گزارش تیتروز، فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان در شرایطی جدید آغاز شد؛ تیم ملی فوتبال زنان برای اولین بار به جام ملت‌های آسیا صعود کرد و مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون باید برنامه‌ریزی دقیقی انجام می‌دادند تا ضمن برگزاری مسابقات باشگاهی، تیم ملی هم آماده حضور در این رویداد بزرگ شود، اما گاهی در این زمینه ناهماهنگی‌هایی به وجود آمد. به گونه‌ای که قبل از هفته سوم لیگ سه تیم سپاهان، خاتون بم و شهرداری سیرجان قبول نکردند بازیکنانشان در اردوی ملی شرکت کنند. از طرفی مریم ایراندوست سرمربی ملی هم یکی از مشکلات را درگیری بازیکنان در مسابقات لیگ و آسیب‌دیدگی‌ آنها عنوان کرده بود. 

بیان محمودی، سرمربی سپاهان در این مورد به تیتروز گفت: لیگ تا هفته پنجم تقریبا منظم برگزار شد و تنها مشکل ما بحث تیم ملی است که بازیکنانمان را یک هفته در میان در اختیار نداریم. امیدوارم طبق برنامه‌ای که به ما داده‌اند، لیگ تا هفته نهم برگزار شود. امیدوارم با هماهنگی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تعطیلی اتفاق نیفتد. تیم ملی برای ما مهم است و هر کمکی که بتوانیم، می‌کنیم اما امیدوارم طبق برنامه پیش برویم چون صحبت های ضد و نقیضی در مورد تعطیلی دو هفته‌ای مسابقات بعد از هفته ششم شنیده می‌شود.

او در ادامه افزود: تیم ملی برای ما مهم است و صعودی تاریخی داشت، در نتیجه باید حمایت کنیم. هفته نهم لیگ را تعطیل کنند و همه تمرکزها به تیم ملی معطوف شود تا از جام ملت‌ها دست پر برگردد.

محمودی در ادامه به عملکرد تیم خود در لیگ که با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به بم و سیرجان در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد، اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم تا ابتدا جزو سه تیم برتر قرار بگیریم و در کنار آن با استفاده از پتانسیل تیم، نیم نگاهی هم به قهرمانی داریم. کار سختی است چون تیم‌هایی مثل شهرداری سیرجان و بم مدعی هستند اما بعد از پایان کار تیم ملی، بازیکنان مان را کامل در اختیار داریم و می‌توانیم نیم نگاهی هم به قهرمانی داشته باشیم.

او با بیان اینکه سطح مسابقات امسال خیلی بالاتر از فصل‌های قبل است، ادامه داد: در سال‌های گذشته تنها دو تیم برای قهرمانی می‌جنگیدند اما اکنون تمام مسابقات سخت است و نتیجه از قبل قابل پیش‌بینی نیست. این نشان می‌دهد که بازیکنان آکادمی‌ها به سرعت به لیگ اضافه می‌شوند، توانایی فنی و فردی بازیکنان هم افزایش پیدا کرده و به سمت و سویی می‌رود که لیگ زنان پیشرفت کند.

انتهای پیام 

این خبر با عنوان “ناهماهنگی تیم ملی و باشگاه‌ها، معضلی در فوتبال زنان!” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا