فرهنگ و هنر

نیما کرمی و همسرش در برنامه شب یلدای شبکه یک

نیما کرمی و همسرش در برنامه شب یلدای شبکه یک” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

اجرای ویژه برنامه یلدای شبکه یک را امسال نیما کرمی و همسرش بر عهده دارند که در برخی مناسبت‌های مذهبی با یکدیگر به اجرا پرداخته‌اند.

نیما کرمی در توضیح اجرای این ویژه برنامه به بیان کرد: ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک را با محور خانواده و به نام «درجه یک» بر عهده دارم که داریوش دلیری تهیه‌کننده آن است.

وی درباره اینکه این ویژه برنامه چند روز خواهد بود، گفت: هنوز به طور دقیق مشخص نیست اما حتماً شب سه شنبه که شب یلداست برنامه داریم و احتمالاً از ساعت ۱۰ شب به بعد شروع خواهد شد.

کرمی درباره اینکه چه وجه تمایزی با دیگر برنامه‌های شبکه‌های دیگر خواهند داشت تا صرفاً به دعوت از سلبریتی ها منتهی نشود گفت: ذات شب یلدا و مهمونی و دورهمی است انچه که شبکه یک در نظر دارد متفاوت از این است که فقط خواننده و بازیگر بیاوریم، ما هم خودمان خانواده هستیم و هم مهمانانمان خانوادگی خواهند بود.

وی در پاسخ به اینکه خودش چه مدل از برنامه سازی را در این دوره می‌پسندد، عنوان کرد: طبعاً با مدیریت جدید صداوسیما هر چقدر هم افزایی بیشتر باشد و هرچه آدم‌های بیشتری در رسانه ملی حضور داشته باشند می‌شود شب یلدای پر و پیمان تری داشته باشیم.

این مجری تلویزیون گفت: باید رسانه را قدرتمند کنیم که مثل اسمش که رسانه ملی است از همه آدم‌ها و اقشار حضور داشته باشند.

۵۸۵۸

این محتوا با عنوان “نیما کرمی و همسرش در برنامه شب یلدای شبکه یک” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا