فناوری

سرمایه گذاری ۴ میلیارد دلاری جنرال موتورز برای تولید خودروی برقی – تیتروز | خبر جدید

سرمایه گذاری ۴ میلیارد دلاری جنرال موتورز برای تولید خودروی برقی – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از رویترز، جنرال موتورز پیشنهاد کرده یک کارخانه ساخت باتری ۲.۵ میلیارد دلاری در نزدیکی لنسینگ با همکاری ال جی بسازد.

بزرگترین خودروساز ایالات متحده به طور جداگانه در حال بررسی صرف هزینه ۲ میلیارد دلاری برای نوسازی کارخانه مونتاژ خودرو در شهر اوریون در شمال دیترویت برای عرضه ساخت نسل بعدی خودروهای الکتریکی است.

مجموع سرمایه گذاری‌های مذکور از ۴ میلیارد دلار فراتر می‌رود. کارخانه ساخت باتری جنرال موتورز موجب اشتغال ۱۷۰۰ نفر تا سال ۲۰۲۸ خواهد شد. انتظار می‌رود شورای شهر لنسینگ این پیشنهاد را روز دوشنبه بررسی کند.

به دنبال انتشار این خبر ارزش سهام جنرال موتورز در معاملات بعد از ظهر دیروز با ۴.۸ درصد افزایش به ۶۲.۵۰ دلار به ازای هر سهم رسید. قانونگذاران ایالتی در میشیگان در تلاش برای تصویب سریع طرح‌هایی هستند تا توانایی ایالت مذکور را برای جذب سرمایه گذاری‌های جدید به منظور تولید خودروهای الکتریکی و انواع باتری تقویت کنند.

در ماه سپتامبر، شرکت فورد، ایالت‌های کنتاکی و تنسی را به جای ایالت میشیگان برای تولید انواع باتری جدید و خودروهای الکتریکی انتخاب کرد. فورد و شریک کره‌ای‌اش SK Innovation اعلام کردند ۱۱.۴ میلیارد دلار برای ساخت کارخانه مونتاژ خودروی F-۱۵۰ برقی و سه کارخانه باتری سرمایه گذاری خواهند کرد.

این محتوا با عنوان “سرمایه گذاری ۴ میلیارد دلاری جنرال موتورز برای تولید خودروی برقی – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 6 =

دکمه بازگشت به بالا