استان ها

۲ مصدوم حاصل واژگونی تریلر در اهواز

۲ مصدوم حاصل واژگونی تریلر در اهواز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خوزستان رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از واژگونی خودرو تریلر حامل بار در مسیر جاده اهواز – اندیمشک و مصدومیت دو سرنشین آن خبر داد.

ابراهیم قنبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۱۰:۲۲ امروز (۲۱ آذرماه) در تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵، واژگونی خودرو تریلر ولوو در مسیر جاده اهواز اندیمشک بعد از پلیس راه اطلاع‌رسانی شد.

به گزارش تیتروز، وی با بیان اینکه این خودروی حامل بار به علت بی‌احتیاطی راننده واژگون شده بود، افزود: ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی سریعا دو دستگاه خودرو اطفای حریق و امداد و نجات را به محل حادثه اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با چیدمان  علایم هشداردهنده ترافیکی در مسیر، با استفاده از ابزار نجات راننده و سرنشین مصدوم را که در اتاقک خودرو تریلر ولوو گیر افتاده بودند رهاسازی کردند و به اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.

وی افزود: آتش‌نشانان پس از پاک‌سازی و ایمن‌سازی مسیر به ایستگاه آتش‌نشانی بازگشتند.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “۲ مصدوم حاصل واژگونی تریلر در اهواز” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا